Stylové Tapety
Stylové Tapety

ČASTÉ OTÁZKY

Co znamená, že jsou tapety na míru?

Znamená to, že Vám nabízíme vše co sériová výroba a tedy žádný běžný obchod neumožňuje.

Tapetu vyrobíme přesně na rozměr Vaší zdi s malým přesahem pro ořez kvůli křivostni zdí, ale především s Vaším originálním vzorem!

To znamená že nám popíšete svou představu o tom co by jste na tapetě chtěli mít, co od ní očekáváte, kde bude umístěna, jaké potřebujete barvy, vzor, obrázek, nebo se o tom všem s námi poradíte, a my Vám tapetu zdarma navrhneme.
Vznikne tak jedinečný a originální kousek který nenajdete ani v žádném obchodu ale ani u souseda doma :-)


Nejsem si jistý(á), co přesně bych na zeď chtěl(a), kde brát inspiraci?

Tipů máme hned několik. 
Především Vám nabízíme online konzultaci které můžete využít po telefonu +420 777 112 965,  e-mailem na info@stylovetapety.cz nebo chatem v pravém dolním rohu obrazovky. Stačí napsat nebo zavolat a rádi s Vámi ZDARMA probereme různé možnosti.

Můžete se také podívat do naší sekce INPISRUJTE SE nebo SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI.

Pokud Vám ani to nepomůže, navštivte tuto fotobanku a zadáváním různých klíčových slov (názvy barev, objektů, měst… podle toho co Vás zajímá) v angličtině, vyhledávejte obrázky. Pokud Vás nějaký zaujme, uložte si ho a nahrajte ho jako podklad při žádosti o návrh v sekci CHCI NÁVRH. 
V případě že anglicky neumíte, pro překlad použijte Google Translate.


V sekci CENY jsem si spočítal(a) cenu, je tato cena opravdu konečná?

Ano, tato cena je včetně návrhu, nákupu obrázků, včetně výroby i dopravy.
Pokud jste zadal(a) správné rozměry, je částka která se Vám zobrazí opravdu konečná bez jakýchkoliv dalších skrytých poplatků!


Chci na tapetu použít vlastní fotografii, je to možné?

Samozřejmě že je. Při žádost o návrh v sekci CHCI NÁVRH stačí popsat o jaké použití máte zájem a nahrát v jednom z kroků Vaší fotografii v plné kvalitě.

Lze použít jakoukoliv fotografi ale v případě že použijete málo kvalitní snímek, je potřba počítat s tím že tapeta nebude kvalitní (ani to ale nemusí vadit, záleží na umístění tapety). Čím menší fotografii tedy zašlete, nebo čím více ji budete chtít zvětšovat, tím více rozostřená  bude. Ta je sice téměř v každém případě mírně rozostřená ale toto rozsostření lidské oko z pohledové vzdálenosti nerozpozná.
Doporučujeme se tedy vždy předem poradit po telefonu +420 777 112 965,  e-mailem na info@stylovetapety.cz nebo chatem v pravém dolním rohu obrazovky.


Kdo mi tapetu nalepí?
Tapetu si zcela jistě zvládnete nalepit sami díky návodu ZDE, nejde o nic složitého.

Pokud ne, využijte služeb jakékoliv kvalitní tapetářské firmy. 
Za Stylové tapety doporučujeme firmu RA-PET ze západních Čech která s lepením našich tapet již má zkušenost a navíc má pro naše zákazníky jistou cenovou úlevu.


Je tapeta přenosná?

Není, pokud tapetu jednou nalepíte, nelze ji ze zdi odstranit a nalepit jinam.

Zajímá Vás více? Kontaktujte nás po telefonu +420 777 112 965,  e-mailem na info@stylovetapety.cz nebo chatem v pravém dolním rohu obrazovky.