Stylové Tapety
Stylové Tapety

CHCI NÁVRH

Vaše cesta za krásným domovem začíná právě tady!

S jakýmikoliv dotazy nás kontaktujte chatem v pravém dolním rohu obrazovky, e-mailem na info@stylovetapety.cz nebo na telefon +420 777 112 965. 

Pro úspěšné vytvoření zjednodušeného návrhu Vaší originální tapety nebo vyřezávané samolepy je potřeba tento formulář vyplnit podle skutečností tak, jakoby se jednalo o opravdovou objednávku ač se v této fázi o objednávku opravdu nejedná! 
Budeteli totiž s návrhem spokojen(a) a rozhodnete se pro objednávku, bude objednávka vycházet a generovat se právě z tohoto formuláře.
Před vyplněním mějte tedy vše přesně změřené a rozmyšlené. 

Postupujte jednotlivými kroky a návrh Vám zašleme do pěti pracovních dnů.


V prvním kroku vyplňte, zda máte zájem o tapetu nebo vyřezávanou samolepu a přesné rozměry které by Vaše tapeta nebo samolepa měla mít.
Poté klikněte na tlačítko POKRAČUJ - Objeví se Vaše cena (tato cena je konečná bez dalších poplatků) a pokud budete mít zájem, můžete přestoupit ke kroku číslo 2. 


V případě že jste si Vaší cenu nespočítal(a) předem nebo jste si o cenách nic nepřečetl(a), můžete tak učinit v sekci CENY.
Vlastníte-li slevový kód, můžete ho zadat a uplatnit na konci při samotné objednávce.

TAPETA
SAMOLEPA
ŠÍŘKA
cm
VÝŠKA
cm
Konečná cena za Vaší tapetu nebo samolepu v rozměrech které jste zadal(a),
by v případě objednávky byla


SPOČÍTAT ZNOVA
2.

Svými slovy popište, jak by měla Vaše nová tapeta nebo vyřezávaná samolepa vypadat.

Cokoliv nás přiblíží Vašim představám napište, jakoby jste Váš nápad popisoval(a) kamarádovi při kávě, nestyďte se!
Jen co nejvěrnější a nejautentičtější popis nám umožní vytvořit Vám takový návrh, který se věrně přiblíží Vašim představám.

Popište barvy, emoce, pojmenujte konkrétní obrázky nebo tvary které chcete na tapetu umístit - může to být město, krajina, sportovní tým, filmový motiv, designové doplnění konkrétních místností, napište nám co by tapeta měla splňovat a vyjadřovat, napište nám konkrétní text a styl písma nebo tvary které chcete vyřezat do Vaší samolepy nebo nám klidně pošlete odkaz na konkrétní obrázky které Vás inspirují a líbí se Vám…

POZOR!
Berte v potaz to, že nemusíme být vždy schopni dohledat v dostatečné kvalitě obrázky a podklady pro naplnění Vašich požadavků.
V takových případech Vás budeme kontaktovat a hledat s Vámi alternativní řešení.

TIP!
Pokud máte vlastní (nejlépe profesionální) fotografii například své rodiny, nechte ji oživit v životní velikosti na Vaší zdi nebo ji nechte zakomponovat do Vašeho návrhu.
Fotografii stačí nahrát přes www.uschovna.cz v dalším kroku.

Vybrali jste si fotografii z limitované edice „Pražský fotograf“, gratulujeme k tomuto rozhodnutí! Vybraná fotografie, ale s největší pravděpodobností nebude naprosto přesně sedět na rozměr Vaší zdi. Proto nám níže svými slovy popište, kterou část fotografie na Vaší tapetě chcete zobrazit, popřípadě jaké další úpravy s fotografií chcete provést.

3.

V tomto kroku můžete nahrát vlastní fotografii nebo grafická data data (například firemní korporátní identitu apod.).

V tomto kroku vložte internetový odkaz na Vaše data (fotografie, grafický manuál, loga, apod.), které chcete zapracovat do návrhu. Preferujeme portál www.uschovna.cz. Návod na jeho použití ZDE.

V tomto kroku zadejte název fotografie z limitované edice „Pražský fotograf“

Skrýt nápovědu

* grafické soubory, např. logo společnosti apod. zasílejte nejlépe v křivkách (.pdf, .ai)
* velikost(i) fotografií, které zašlete nemají žádné mantinely, ale je třeba vědět, že fotografie focené mobilním telefonem nebo uživatelským fotoaparétem většinou nejsou vhodné pro zpracování na velkoplošné tapety jelikož dochází k jejich deformaci. Míra deformace je úměrná velikosti tisku. Čím větší tisk, tím větší deformace. Doporučujeme, proto zasílat pouze profesionálně focené fotografie ve velkém rozlišení. Pravdou však je, že i sebelepší fotografie je ve výsledku zdeformována a mírně rozostřená. Toto rozostření je vidět, ale pouze z blízka a pro používání k funkci tapet kdy na obrázek koukáme cca z 1 metru, lidské oko toto rozostření nezaznamená. Na případné problémy budete, ale vždy předem upozorněni.

Pro veškeré otázky využijte online chat v pravém dolním rohu obrazovky, e-mail info@stylovetapety.cz nebo telefonní číslo +420 777 112 965.

4.

Pokud chcete vidět jak by tato tapeta/samolepa vypadala přímo u Vás, stačí si pouhým mobilním telefonem vyfotit prostor kam ji chcete umístit tak, aby to z fotografie bylo patrné a my Vám zdarma tuto vizualizaci připravíme.

PROCHÁZET

Jak by jste správně měl(a) vyfotit prostor kam chcete usadit tapetu/samolepu.
Foceno mobilním telefonem - důležité je aby byla vidět celá zeď kam chcete návrh umístit nejlépe i s okolím (na obrázek najeďte myší).

5.

Kontaktní údaje pro zaslání návrhu:

Jméno
*
Příjmení
*
E-mail
*
Telefon

MALÁ UKÁZKA - PRO DETAIL OBRÁZKY ROKLIKNĚTE !
Tisk velkoplošných tapet na míru není zcela ostrý. 
Obrázky (pokud se nejedná o křivky) jsou lehce rozostřené a rozostření je úměrné velikosti tapety - čím je tapeta větší, tím je také její rozostření větší. 
Z toho ale nemusíte mít strach! Toto rozostření je vidět pouze z blízka při důkladném prozkoumání - pohledová vzdálenost je větší (čím větší tapeta, tím větší pohledová vzdálenost), a z této vzdálonosti již lidské oko takové rozostření nerozpozná. 
Pro představu jsme Vám vyfotili detailní výsledek průměrného rozostření tapety se kterým můžete + - počítat - tato tapeta je umístěna v obývacím pokoji.
Zohledněte také (ne)kvalitu fotografie.

designové tapety na zeď     tapety florenc

inspirace bydlení     inspirace bydlení

SPOČÍTEJTE SI...

Připravili jsme pro Vás revoluční kalkulačku.
Stačí zadat zda máte zájem o tapetu nebo vyřezávanou samolepu, přesné rozměry a
jedním klikem se dozvíte, jaká by byla Vaše finální cena a to vše bez nutnostni kontaktu s námi!

Stylové Tapety

JAK NA TO?

Krok po kroku Vás vedeme k Vaší nové tapetě kterou budete mít jen Vy! Nikdy ji nenajdete u nikoho jiného!

Stylové Tapety

ŘEKNĚTE SI O NÁVRH

Nyní Vám přinášíme službu díky které Vám zpracujeme návrh i vizualizaci přímo na Vaší zeď zcela ZDARMA!

Stylové Tapety

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Jsme šťastni když jsou naši zákazníci spokojeni protože věříme že služba kterou Vám nabízíme naprosto mění
emoce i radost z Vašeho bydlení.

Stylové Tapety

INSPIRUJTE SE

Malá inspirace pro Vás...

Stylové Tapety