Stylové Tapety
Stylové Tapety

JAK NA TO?

Máte nápad?Máte nápad?

Pokud máte vlastní nápad a vlastní představu o tom, jak by měla Vaše tapeta nebo vyřezávaná samolepa vypadat, jaké by měla mít barvy a co by měla vyjadřovat…
Pokud potřebujete přesné rozměry aby zapadla přímo do Vašeho interiéru…
Pokud Vás nebaví nabídka bytových studií a e-shopů nabízející to, co už vytvořil někdo jiný a co můžete najít i u souseda doma…

Pokud jste si z přehuštěné nabídky vzorů stále nevybral(a) ten svůj…

 TIP! Pokud máte vlastní (nejlépe profesionální) fotografii například své rodiny, nechte ji oživit v životní velikosti na Vaší zdi.
Fotografii stačí nahrát například přes www.uschovna.cz a připojit do formuláře CHCI NÁVRH.

 

Spočítejte si cenuRovnou si spočítejte cenu, sami a hned.

Pokud jste se při čtení tohoto textu našel/našla v jeho řádcích, asi Vás jedinečná příležitost nechat si navrhnout a vyrobit vlastní tapetu nebo vyřezávanou samolepu na míru bude zajímat.

Ještě více Vás ale v počátku bude zajímat cena, je to tak?

Kolik taková služba stojí? Budeme na to mít? Kde se to dozvím?Neztrácejte čas hledáním ve složitých cenících ani nepočítejte kolik rolí tapet budete potřebovat…
S naší revoluční kalkulačkou si stačí vybrat zda máte zájem o tapetu nebo vyřezávanou samolepu, zadat přesné rozměry které požadujete a cenu se dozvíte jediným klikem ihned!

Ano, opravdu stačí 30 sekund a bez jediného kontaktu s námi se dozvíte kompletní cenu která je konečná! Žádné další skryté poplatky, i doprava je zdarma!

Naší revoluční kalkulačku naleznete ZDE

 

Řekněte si o návrhŘekněte si o návrh, ZDARMA!

V tuto chvíli, pakliže jste zadal(a) opravdový a správný rozměr Vaší tapety nebo vyřezávané samolepy o kterou byste měl(a) zájem,
znáte její opravdovou a konečnou cenu která neskrývá žádné další poplatky a to ani za dopravu!


Zajímá Vás výroba vlastní, originální autorské tapety nebo vyřezávané samolepy i po zjištění ceny nebo váháte zda to opravdu stojí za to? 


Pak přejděte do zóny kde celá zábava teprve začíná!


ZDARMA Vám totiž tapetu nebo samolepu podle Vašeho zadání navrhneme!

Navíc Vám provedeme dvě úpravy tohoto návrhu dle Vašeho zadání a také ZDARMA!

Pozor! Řekneteli si o úpravu, bude Vám automaticky účtována částka 700,- Kč.
Po její zaplacení Vám tapetu nebo samolepu upravíme k Vaší spokojenosti a povedeli tato úprava k objednávce výrobku, z finální částky kterou jste si spočítal(a) v naší kalkulačce Vám 700,- Kč odečteme.

V případě že objednávku neprovedete Vám 700,- Kč propadá.

Je důležité počítat s určitou rozdílností odstínů barev ve skutečnosti a na elektronických zobrazovacích zařízeních.

CHCI NÁVRH

 

fototapetyNávrh připravíme, usadíme k Vám a náhledy ZDARMA zašleme.

Návrh Vám vytvoříme na základě vyplněného formuláře CHCI NÁVRH, a bez jediného kontaktu s námi, do pěti pracovních dnů zašleme zpět i s vizualizací jak by tapeta nebo samolepa vypadala ve Vašem pokoji - stačí si na Váš mobilní telefon vyfotit prostor kam byste tapetu/samolepu chtěl(a) umístit, nahrát tuto fotografii do formuláře CHCI NÁVRH a my Vám vizualizaci ZDARMA připravíme - až poté se rozhodnete, zda chcete provést objednávku nebo ne.
Formulář CHCI NÁVRH vyplňujte pečlivě tak, jakoby se jednalo o opravdovou objednávku ač se v této fázi o objednávku opravdu nejedná!
Na jeho základě Vám totiž bude připraven návrh na míru z něhož i vznikne finální objednávka - pokud o ni budete mít zájem.
Pokud byste tedy nezadával(a) skutečné údaje o rozměrech a Vaší vizuální představě, nebyla by případná objednávka postavena na skutečnostech a žádala by si tak zbytečné změny a opravy.


CHCI NÁVRH

Jak byste správně měl(a) vyfotit prostor kam chcete usadit tapetu/samolepu.
Foceno mobilním telefonem - důležité je aby byla vidět celá zeď kam chcete návrh umístit nejlépe i s okolím (na obrázek najeďte myší).
Jak vyfotit prostor

 

Až poté se rozhodnete jestli objednáte.

Dostanemeli se společně do bodu kdy jste srozuměn(a) s cenou a spokojen(a) s návrhem který Vám byl připraven, a za předpokladu že jste formulář CHCI NÁVRH vyplnil(a) skutečnými údaji, stačí se jedním klikem dostat do předvyplněné objednávky a dokončit ji.MALÁ UKÁZKA - PRO DETAIL OBRÁZKY ROKLIKNĚTE !

Tisk velkoplošných tapet na míru není zcela ostrý.
Obrázky (pokud se nejedná o křivky) jsou lehce rozostřené a rozostření je úměrné velikosti tapety - čím je tapeta větší, tím je také její rozostření větší.
Z toho ale nemusíte mít strach! Toto rozostření je vidět pouze z blízka při důkladném prozkoumání - pohledová vzdálenost je větší (čím větší tapeta, tím větší pohledová vzdálenost), a z této vzdálonosti již lidské oko takové rozostření nerozpozná.
Pro představu jsme Vám vyfotili detailní výsledek průměrného rozostření tapety se kterým můžete + - počítat - tato tapeta je umístěna v obývacím pokoji.
Zohledněte také (ne)kvalitu fotografie.

inspirace bydlení     tapety florenc

tapeta     tapeta