Stylové Tapety
Stylové Tapety

LIMITOVANÁ EDICE "PRAŽSKÝ FOTOGRAF"

"Každý okamžik v našem životě je svým způsobem jedinečný a nezopakovatelný.
Kouzlo fotografie spočívá v umění vybrat ten správný a zachytit ho v takovém světle a v takovém úhlu, v jakém ho nikdo jiný nevidí."

To je PRAŽSKÝ FOTOGRAF! Fotograf zachycující především noční Prahu těmi nejkrásnějšími pohledy ale stejně tak navštěvující zahraniční destinace za účely zachytit nevídané a dechderoucí momenty.
Vy máte nyní jedinečnou možnost pořídit si domů tapetu z galerie tohoto vyjímečného umělce.
Každou fotografii je možné prodat pouze 5x a nikdy ne za stejným účelem. K tapetě obdržíte také certifikát, že jste jedním z vlastíků fotografie a fotografii obdržíte v elektornické podobě v plném rozlišení.
Stačí si prohlédnou galerie Praha nebo Amerika a pokud Vás některá z fotografií zaujme, říct si o NÁVRH ZDARMA kde v kalkulačce zaškrněte mimo jiné také že jste si vybral(a) Fotografii z limitované edice.

Fotografie zcela určitě neodpovídají svými poměry stran rozměrům Vaší zdi, proto při žádosti o návrh popište jak si Vaší novou tapetu představujete, kterou část fotografie chcete mít na tapetě přednostně zobrazenou apod. .
Dále zadejte název fotografie, kterou jste si vybral(a)  (najdete v levém horním rohu fotografie, např. "Praha 2") a my Vám rádi zdarma návrh připravíme.

Cena fotografie je 1.000,- Kč, částka se automaticky připočítá k ceně v kalkulačce. Nad 15m2 je fotografie zdarma!!!