Stylové Tapety
Stylové Tapety

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Jaromír Knechtl a Miroslava Machyňáková

Naše první tapeta pro nově a kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 v Chodově u Karlových Varů. Mladý pár doplnil svůj nový byt o jedinečný prvek který jim denně připomíná jejich první společnou dovolenou.

designové tapety na zeď

František Mašek

Děkujeme za krásnou tapetu a skvělý přístup, nemohli jsme si přát lepší způsob opravy naší zdi která nevyšla při rekonstrukci kuchyně úplně podle plánů.
Škoda že jsme vás nezvolili hned poprvé ale výsledek je skvělý, tohle bych doporučil určitě všem protože je to parádní pocit mít doma kus Prahy kde to máme rádi.
Jak všude píšete, je to úplně jiné než si koupit tapetu v obchodě.

poznámky Stylových tapet: Fotografie je originální, zakoupená od Pražského fotografa který částku věnovla na dobročinné účely.

Filípek Mašek

Další  reference od rodinky z Karlových Varů.
Filípek se nechal v ateliéru profesionálně nafotit a z vybrané pózy jsme mu vyrobili tapetu v životní velikosti.
Nádherný narozeninový dárek a originální dekorace dětského pokoje.

Kateřina Hornová a Mireček

Moc doporučuji všem! Firma se mnou měla opravdovou trpělivost když museli na několikrát upravovat odstín fialové barvy levandulí tak aby ladila k barvám doplňků u mě doma.
Zaplatila jsem si zálohu 700,- korun kterou mi po objednávce odečetli z celkové částky takže tyto úpravy byly vážně zadarmo a já mám teď s Mirečkem tapetu kterou bych ale opravdu nikde v obchodě nekoupila, ještě jednou moc děkuji!